Şia Gerçeği

ŞİA’nın Din Kisvesi Adı Altında Kadın Pazarlaması

Muktada Sadr’ın fetvasının tercümesi:
Biz mehdi ordusunu destekleyen bir grup kadınız. Siz İslam ve Müslümanların hüceti Muktada Sadr’a bir soru sormak istiyoruz. Mehdi ordusun bir grup bize grup sigası (Muta nikahı olarak) yapmayı teklif ettiler. Onlar bize diyorlar ki grup halindeki nikah yapılan nikah 70 defa daha faziletlidir. Biz bunu hacda seyh yakuptan sorduk ve bidat oldugunu söyledi. Biz grup nikahı edebilirmiyiz? Bu nikah bir geceden az bir müddet içindir. Maksadımız mehdi ordusunun askerlerinin ihtiyaçlarını ortadan kaldırmaktır. Çünkü ;onlar nasiblerle (sunilerle) savasırken kafaları karısmasın..

Zeynebbiye
Az-zihar hasan al-qartusi
Sevval 17/1426
Cevap:
Malumdur ki muta nikahı bizim mezhebimizde helaldir. Sünniler bu konuda kafamızı karıstırıp bizim çogalmamızı engellemek istiyorlar. Grup mutasına bizim alimlerimiz icazet vermektedirler fakat Müslüman olmayanların veya avam tabakadaki insanların grup sex mutasında olmasını istmezler. Çünkü onlar bu sekilde müminlerin bedenini görebilirler. Seyh yakub da bu sebep ile bunu istememis olabilir. Mehdi ordusunun askerleri ile muta nikahı yapmak baskaları ile muta nikahı yapmaktan daha güzeldir. Zeynebbiyede olan bacılarımızdan talep ediyoruzki Allah’ın onlara verdikleri bedenlerive malları istifadeye vermekte sakınca görmesinler. Grup mutası yaparkende baskalarına haber vermesinler ve kimseye görünmesinler
NOT: Bu aynı zamanda Ayetullah el-Hairi’nin de görüsürüdür

1
Ali bin Hüseyin ‘ın yanında idim. Ona “Süphesiz ki sen benim katımda haksın. Bana Ebubekir ve Ömer adlı iki sahıs hakkında haber verir misin dedigimde Ali’nin oglu Hüseyin : ” İkisi de kafirdir. Bu ikisini seven de kafirdir” EHLi SÜNNETiN GÖRÜSÜ: Ebubekir ve Ömer (radıyallahu anhuma)’e kafir diyen kafirin ta kendisidir.

2Humeyni, “El-Kur’an – Bab Marifetullah”adı ile yazdıgı kitapta, Kur’an-ı Kerim’de diger ilahi Kitaplar gibi tahrif edildigini iddia eder! Sari renk ile isaretlenmis bolumun tercumesi soyledir: “……. bu da bütün ilahi Kitaplar, Kur’an-i Serif ve bütün Ayetleri de dahil olmak üzere, tahrif edildiklerinin bir göstergesidir, daha sonra zaman içerisinde bir çok tahrif eylemlerinden geçerek insanların eline sunulmustur,……………”

3Şİİ OLMAYANLAR FAHİŞE ÇOCUĞUYMUŞ Siilere Göre Ehli Sünnet mensupları Piçtir. Bakın Kuleyni Kafisinde ne diyor! “Ona: “Bazı arkadaslarımız muhaliflerine iftira atıyorlar” dedim. Bana: “Sussan iyi olur” dedi ve ekledi: “Vallahi ey Ebû Hamza! Sîamız dısında bütün insanlar fahise çocuklarıdır.

4S İİLER N HZ. ÖMER DÜSMANLIGI HZ. ÖMER (R.A.) SEH İT EDEN EBU LU’LU’UN İRANDA HUMEYN İ DENİ LEN ZATIN KURDUGU DEVR MLİ ÜLKEDE SATAFATLI B İR MEZARI VARDIR… ULUSLARASI MEZHEPLER YAKINLASTIRMA KOMİ TES İNDEN B İR Bİ Lİ M ADAMI BU RES İMLERİ İRANLILARA GÖSTERM İS, İRAN DEVLETİ NDEN BU ZAL İMCE TAVIRDAN BER İ OLDUGUNU LANET ETMESİ N İ İ STEM İST İR, İRAN İSE “BUNA YETKİ Mİ Z YOKTUR” DEM İST İR. BU MEZARI MESRULASTIRMISTIR, BU MEZARIN DUVARINDA EBU BEKİR’E, ÖMER’E, OSMAN’A LANET ETMEKTELER VE ONLARA SEYTAN VE TAGUT DEMEKTED İRLER .

5Terliklerin üzerine Sahabalerin isimlerini yazmışlar. Bunlar nasıl mahluk. Şia’ya hala kardesım mi dıyorsunuz ? Ya Rabbi bizi Sahabelerle haşr et. Onlara düşman olanları kahr et. Ebubekir, Ömer, Aişe, Hafsa (Allah onlardan razı olsun)

6Tuvaletlerine Hz. Ebu Bekir, Hz. Ömer, Hz. Osman, Hz. Aişe, Hz. Hafsa’nın (r.a.e.) isimlerini yazarak lanet eden Şiiler! Şianın İslam anlayışı bu kadar işte! Hz. Peygamber (sav)’in eşlerine, arkadaşlarına ve ashabına saygıları bu kadar işte! İran Devrimi Lideri Ayetullah Humeyni Kitab-ut Tahare (Temizlik Kitabı) isimli kitabının 3. cildinin 457. sayfasında “10. çeşit: Kafir” kısmında Sahabeler hakkında şu ifadeleri kullanır: “Aişe(binti Ebubekir) ve Zübeyr(bin Avvam) ve Talha(bin Ubeydullah) ve Muaviye(bin Ebu Süfyan) ve benzerleri köpeklerden ve domuzlardan daha habistirler.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu