ArşivEbubekir Sifil

ŞİA BUNLARI NiYE YAPIYOR?

Hiç düşündünüz mü, lslam Dünyası’nda “en az” Haçlıların işlediği kadar cinayet işleyen, lsrail’in 50 yılda akıttığından en az 10 kat fazla Müslüman kanını birkaç senede akıtan Şia bunları niye yapıyor?

Cevap: “Kerbela’nın intikamı” adına yapıyor. Her sene Kerbela’nın kan ve kin seremonisi olarak anılması bu yüzden. Tıpkı yahudilerin, nesillerini İslam’dan ve Müslüman’dan nefret” üzere yetiştirmesi gibi Şia da nesillerini aynı kin ve nefretle şartlayarak yetiştirmeyi “dini bir görev” olarak yerine getiriyor.

Onlara göre Hz. Hüseyin (r.a) ve Ehl-i Beyt’in katilleri biziz! O’nun mübarek başını gövdesinden ayıranların sergilediği vahşetin, daha büyük bir,acımasızlığı hak ettiğini(!) anlamak zor değil.

“Muntazar Mehdi” geldiğinde yapacağı ilk ve tek şey Sünni katliamı yapmaktır! Kafire göstermedikleri kin, nefret ve öfkeyi Müslümanlar üzerine boşaltmaları bu yüzden.

Hasılı ne Şia “Ehl-i Beyt’in intikamını almak”tan vazgeçecek, ne de Ümmet’i diz çöktürmenin kolay yolunu keşf etmiş bulunan Haçlılar onları bu yolda desteklemekten geri duracak!

Allah basiretimizi açsın, Allah Ümmet’e merhamet etsin.
EbuBekir Sifil

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu