Anasayfa SliderAnasayfa YazılarArşivSON EKLENENLERson-eklenenler

AHMET TAŞGETİREN KRİPTO MU?


Cafe Siyaset İnternet Sitesi: Daha önce FETÖ’nün tüm medya organlarında yazan şimdi ise Star’da arz-ı endam eden Ahmet Taşgetiren, diğer Star yazarları Ahmet Kekeç ve Mehmet Metiner tarafından sert bir dille eleştiriliyor. Her iki yazar da direkt isim vermeden Taşgetiren’in FETÖ kriptosu olabileceğini ima ediyor

Gazete Birlik / Ekin Gün:
AHMET TAŞGETİREN NASIL “LEVEL” ATLADI?

Bir ara Ahmet Taşgetiren’e “sen kimin ağzıyla konuşuyorsun?” diye sormuştum da kendisi “adam ol” diye cevap vermişti. Bir de tüm kibriyle “bana söverek var olamazsın” demişti de kendini çok önemli bir kefeye koymuştu. Kendisini göklerde gören bu zat kendisi eleştirilince eleştiren insanların “var olacağını” düşünecek kadar kibrin içine batmıştı. Uzatmadım. Kendisinin “direnç yürüyüşü” olarak adlandırdığı Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’ye destek yürüyüşünü savunmasını hayretler içerisinde izledim.
O zamandan bugüne çok şey değişti ama Taşgetiren adına değişen bir şey yok. Hatta kendisi “level” atlamış gözüküyor. Son olarak eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’a takmış durumda. Aslında 15 Temmuz’dan bu yana Ahmet Taşgetiren bu tarz şeylere takıp duruyor. 15 Temmuz’u gerçekleştiren FETÖ adlı terör örgütünün kumpaslarını, hainliklerini bırakmıştı FETÖ’cülerin “mağduriyetlerini” köşesine taşımıştı. Şimdi de 17-25 Aralık gibi kirli bir kumpası bıraktı ama FETÖ’cülerin algı operasyonu olarak piyasaya sürdüğü malzemeleri köşesine taşıyor. Şaşırdık mı diyeceğim ama kendi adıma pek şaşırdığımı söyleyemeyeceğim.

A. Taşgetiren’in diğer zırvaları:
Star yazarı Ahmet Taşgetiren, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde gündeme getirdiği, darbe girişimi sanıklarının tek tip kıyafet giymesine ilişkin düzenlemeye tepki göstedi. Masumiyet karinesine dikkat çeken Taşgetiren yazısında, “Tek tip elbise konusunda Guantanamo adını anmak bile işkenceyi, zulmü, hukuksuzluğu çağrıştırıyor. Aman ha! En çok FETÖ sevinir. Tutuklulara tek tip elbise giydirmek, onların tamamını peşinen mahkum etmek sonucunu doğurmaz mı? O durumda masumiyet karinesi nerede kalır?” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu