Sait Çamlıca

Kilisenin bahçesinde oynayan Sait Çamlıca gerçekleri

Almanca Öğretmenliği bölümünden 2000 yılında mezun olup son yıllarda Mustafa İslamoğlu gibilere takıldığından dolayı dinde rahatça ahkam kesme özgürlüğü hisseden, özellikle maneviyat erlerine karşı ithamlarda bulunan, Ak Parti yalakalığı, Erdoğan şakşakçılığı ile takipçi toplayan Sait Çamlıca hakkında bir kaç şeyi sizlerle paylaşmak istedik.

Kilise bahçesinde oynayıp papaz sevgisi ile büyüyen Sait Çamlıca Fetö kanalı Mehtap Tv’de kadınlarla programa katılıp papazı överken imamları da kötülüyor.

Sait Çamlıca 2007 yılında sitesinden “HİKAYELER” bölümünde Abdülkadir Geylani Hazretlerinden menkıbeler paylaşıyordu

 BURADAN BAKABİLİRSİNİZ

Eğitim Seminerleri ile dikkatleri üzerine çeken Sait’in 2010 yılından sonra gezi imamı olarak bilinen İhsan Eliaçık gibi saçma adamları takip ettiği ve insanlara da tavsiye ettiği görülüyor.

BURADAN BAKABİLİRSİNİZ

Kitap satışı ve konferans ile para kazanan Sait 2013 yılları civarında Mustafa İslamoğlu takipçisi olduğu anlaşılıyor. Mustafa İslamoğlu’nu cilalayıp Fetö’ye cephe alıyor.

BURADAN BAKABİLİRSİNİZ

2015 yılı itibariyle Erdoğan yalakalığı ile prim yapmaya çalışan Sait bu sıralarda tarikat ve cemaatlere de sarıyor. Her yazısında tarikatlara ve cemaatlere saldıran Sait’in bir yazısından örnek vereceğiz.

Sözde “Kur’an derdi” ile cemaatleri hedef haline getiriyor:

Bu yazıyı kaleme alan Sait’in şuan yaklaşık 30 tane kitabı bulunuyor ve insanları kitabına yönlendiren reklamlar yapıyor.

Kur’an’ı sadece başkasının yazdığı mealden anlayabilen Sait Çamlıca Kur’an ilimlerini temelden zirveye kadar okuyarak hayatını zaten Kur’an’a vakfeden cemaatlere saldırarak bağlı olduğu hocasının misyonunu üstleniyor.

TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALARKEN

İlimsiz olduğu için bayağı bir üslupla tarikatlara saldıran Sait tükürdüğünü yalamak zorunda kalıyor ve eleştirdiği duruma düşüyor:

CEHALETİNE ÖRNEK

İlimsiz dedik; Kur’an’ı okuyorsa ancak yazılan bir mealden okuyabilen kaide ve kurallarına, gramerine, icazına, sarf ve nahvine dair hiçbir ilmi alt yapısı yok. Öyle ki İslami temel bilgilerden de habersiz olduğu her halinden anlaşılıyor.

Ve yine tarikatlara saldırmak adına rezil oluyor

HİLAL TV’DEN DEVAM

Kur’an’daki açık ifadelere rağmen ayetleri inkar edercesine Adem a.s’a baba bulmaya çalışan Mustafa İslamoğlu’nun telkinleriyle Hilal Tv’de boy göstermeye devam ediyor.

 

GÜLER MİSİN AĞLAR MISIN?

Durumlar böyle iken Mustafa İslamolu’na bağlı bir haber sitesi Sait Çamlıca’yı eleştiren birini bahane ederek “dini bilgiden habersiz İsmailağa cemaati” yazmış.

İsmailağa Cemaatine ilimsiz diyen echeller daha Kur’an’ı arapçasından okuyamıyor, yan yana gelen iki kelimenin terkibini izah edemiyor, faili mefulü, mübteda haberi, câr mecrûru bilmiyorlar.

Önlerine meal olarak ne konmuş ise, müsteşriklerin kitaplarında ne okudularsa ve hocaları ne anlatıyor ise din olarak onu benimseyip kabul ediyorlar.

DİKKAT EDİN!

Maalesef bu adamlar hükumete yakın gözükmek, Erdoğan taraftarlığı yapmak suretiyle insanları kendilerine çekip Mustafa İslamoğlu gibilere ve bozuk fikirlere yönlendiriyorlar.

Kitap satışları düşeceği için bizi hedefe koyacaktır elbette ama halkımızın bu gerçekleri görmesi gerekiyor.

Allah ve Resulünden ashabı ile bize kadar gelen bu dini kendi yorumlarına dayanan yeni bir din uydurmak suretiyle bozmaya çalışacaklar ama elbette başaramayacaklar…

www.ihvanlar.net’den alıntıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu