islamda kadınSema Maraşlı

Cinsiyet Eşitliği Adı Altında Ara Cinsiyet

Bu afişte ne görüyorsunuz?

Yazıyı okumadan afişi iyi bir inceleyin lütfen.

Bu afişi yaz tatili başlangıcında bir devlet lisesinin koridorunda görüp çektim.

Bir kadın derneğinin geçmiş ayda verdiği bir eğitimin kaldırılmamış afişi olarak üst kata çıkarken tam merdiven karşısında öğrencilerin gider gelirken gözlerinin sürekli takılacağı yerde duruyordu.

Neden kaldırılmamıştı acaba? Öğrenciler her geçerken bilinçaltına işlesin diye olabilir mi?

Bu eğitimde gençlere ne anlatmış olabilirler?

Afişe tekrar bakarsak feminist kadın derneği yetkililerinin öğrencilere neler anlattıklarını tahmin etmek pek zor değil.

Afiş “toplumsal cinsiyet eşitliği” denilen şeyi iyi anlatıyor aslında. Toplumsal cinsiyet eşitliği denen şey tam da bu: Ara cinsiyet üretmek.

Erkeklere kırmızı don, (kırmızı olmasının ayrı bir anlamı var) şirin biraz da aptal bir sırıtış ve parmak üstü tintini dans.

Kızlara ise mavi pantolon, haylaz oğlan duruşu ve dışarıda bir karış dil.

Yalnız o dil de normal bir dil değil, dikkatli bakılırsa.

Verilen mesaj açıkça şu: Erkliği söktük geçmiş ola.
Kızlar silahınız dilinizdir. Hem kız hem erkek olabilirsiniz.

Kızlar erkeklere, erkekler kızlara benzeyince cinsiyetler eşitlenmiş mi olacak yoksa ara cins mi üreyecek?

Feminist kadın dernekleri bu zehirli fikirlerini kim bilir daha kaç devlet lisesinde yaptılar. Bu sadece bana denk gelendi. Milli eğitim uyuyor mu diyeceğim fakat bu yaptıkları suç değil.

Zira toplumsal cinsiyet eşitliği maalesef ki imza atılmış kabul edilmiş bir sözleşmeden dolayı devlet politikasına göre yasak bir şey değil, hatta destekleniyor. Acaba hükümet yetkilileri bu sözleşmelere imza atarken neye imza attıklarını biliyorlar mıydı?

İmza atanlar ve onay verenler kendi çocuklarının ya da torunlarının şu afişteki kız ve erkek gibi ara cinsiyet olmasını isterler mi? İstemezlerse neden imzalarlar böyle veballi sözleşmeleri? Bunun hesabını Allah’a ve halka nasıl verecekler!

Peki siz, yazıyı okuyan sizler, kızınızın veya oğlunuzun böyle olmasını ister misiniz?

İstemiyorsanız eğer bu cinsiyet eşitliği adı altında ara cinsiyet üreten feminist derneklerle mücadele edeceğiz hep birlikte. Zira karşı ses olmayınca pek bir şımardı bu dernekler.

Yok benim için bir problem yok diyenler şimdiden oğulları için kırmızı donlar ve dans patikleri alsınlar.

Feminist dernekler bu çalışmaların cinsiyet eşitliği için olduğunu iddia ediyorlar. Bu dernekler bu kadar tavizlere rağmen hükümeti cinsiyetçilikle suçluyorlar. Oysa asıl cinsiyetçiliği kendiler yapıyorlar. Kadın cinsini öne çıkarıp erkek cinsini psikolojik olarak bitirmeye çalışıyorlar. Tabii bunun karşılığını Avrupa Birliği destek fonları ile fazlasıyla alıyorlar.

Sorum Hükümet Yetkililerine! Feminist kadın dernekleri çalışmalarını bu hızla götürecekler ve hükümet de buna sessiz mi kalacak?

Vaktiyle sonuçları iyi hesap edilmeden, yeni nesli ara cinsiyete götürecek bir sözleşmeye imza atılmış olabilir fakat zararın neresinden dönülse kardır. Bir an önce harekete geçileceğini ümit ediyoruz.

Batının pis oyunları bitmez. Türkiye üzerinde kaç çeşit oyun oynanıyor. En tehlikelisi de aile üzerine oynanan oyunlardır. Cinsiyeti bitirdiğinizde aile otomatik olarak biter. Bu sinsi oyunlar bizi içten içe yiyip bitirmeden uyanmak gerek. Rabbim basiretimizi artırsın.

Sema Maraşlı

cocukaile.net

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu