Arşiv

AK PARTİLİ AKİL ADAMLARA, HOCALARA VE SİVİL TOPLUM TEMSİLCİLERİNE SESLENİYORUZ!

AK PARTİLİ AKİL ADAMLARA, HOCALARA VE SİVİL TOPLUM TEMSİLCİLERİNE SESLENİYORUZ!

Bakınız, İstanbul Sözleşmesine dayalı olarak İstanbul Belediyesi, personeline LGBT kursları açmış.

Bu ne demek “lutilik”, “kadın kadına cinsel ilişki”, “erkek erkeğe cinsel ilişki” ve “kadın erkek zina” ve “karma, grup vs.” dersleri demek.
Yarın bu lanetli durum, tüm belediyeleri saracaktır. Belki de AB uyum yasaları çerçevesinde, Milli Eğitim Bakanlığı’nın okullarda uyguladığı proje gibi tüm belediye ve ilgili kamu kurumlarına emir dahi verilebilir. Nitekim Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin her belediyede toplumsal cinsiyet eşitliği komisyonu kurulması ile ilgili belediyelere yazı gönderdi.

Bu lanetli fiilerin her biri toplumların helak sebebidir. İslam Hukukunda, hafisi şeriflere dayalı olarak lutiliği ve lezbiyenliği zinadan daha ağır suç sayan görüşler vardır.

Muhterem Ak Partili akil adamlar ve Hocalarımız,

İstanbul Belediyesine bu konuda kızmak ve tenkit etmek kolay iştir. Ancak, şurası çok açık ki, bu melun uygulamanın sebebi kaynağı, İstanbul sözleşmesidir ve Ak Parti öncülüğünde; CHP ve HDP’nin tam desteğiyle çıkarılmıştır.

Malumunuz, iyi bir çığır açana, o çığıra dayalı yapılan sevapların bir misli verileceği gibi, kötü bir çığır açana da o çığıra dayalı işlenen günahların bir misli verilecektir.

Malum bu hususta, ayeti kerime ve hadisi
şeriflerde açık şekilde sabit olan bir önemli husus daha vardır. O da, kötülüğü seyredenin veya rıza gösterenin o kötülüğü aynen yapmış gibi olacağı ve bu seyirciliğin toplu musibet sebebi olduğu gerçeği. (Bkz. Nisa,4/140; Maide, 5/78; Engal, 8/28 vd.).

O halde Muhterem Hocalarımız ve Büyükletimiz, Kanaat önderleri,

Allah rızası için bu melun durumla birlikte ne sebep ve bahane ile olursa olsun, dini mübini İslama aykırı uygulama ve mevzuatlara karşı olsun, halen devam eden ılımlı İslam çalışmalarına karşı olsun, artık birazcık da olsa kaşınızı indiriniz…

“1940’lı yıllarda chp şunları yapıyordu, şimdi şükür onlar bitti” savunma mekanizmasına dayanarak, “itibar görüyoruz, işimizi görüyoruz, sözümüz geçiyor, hatta menfeaat temin ediyoruz” demeye devam ederseniz, unutmayın ki Allah dünyanızı da ahiretinizi de berbat edecektir… (Bkz. Tevbe, 9/24; Mücadele, 58/22).

Bu kötü sonun tehlike çanları çoktan çalmaya başlamıştır. Unutmayın ki uluslararası siyonist sistem, chp’ye çıkarttıkları takdirde toplumsal infiale sebep olup başarısızlığa uğrayacak çoğu faaliyeti, AB uyum yasaları adı altında Ak parti eliyle sessiz sedasız çıkarttırmakta; leblebi şeker yer gibi de bunları yavaş yavaş uygulatmaktadır.

Bir toplum irtidatın eşiğindedir. Bir nesil de elimizden sabun gibi kaymıştır. 20 yıldır ve bugün, bütün resmi din kurumları, İslam itikat esaslarını törpüleyen, dini ahkamın da bugün geçerli olmadığına inanan kadroların elindedir. Büyük ölçüde bu böyledir.

Çıkartılan bu zararlı yasaların pek çoğu bugün uygulamaya konmuyor, bunlarla feci geleceğin hazırlığı yapılıyor. Ancak yarın Ak Parti’den sonra gelecek iktidara bunlar nokta nokta uygulatacak, sizler de asıl o zaman uyanacak ve diyeceksiniz ki: “Bakın işte, Ak Parti gitti, İnönü uygulamaları başladı gördünüz mü?”

Ne var ki onları uygulayanlar şöyle karşılık verecekler: “Beyler, bizim bu uygulamak zorunda olduğumuz yasaları, falan falan tarihlerde sizin partiniz çıkarmıştı. Bundan biz mi suçluyuz? O zaman neredeydiniz?..”

Allah bu felakete düşürmesin, uyanış ve töbve nasip etsin! Malumunuz, tövbenin özü ve ilk şartı, yanlış fiili doğru fiile çevirmektir.

Alıntı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu